+90 532 662 35 66

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Uzman Ekspertiz Hizmeti...

Ekspertiz hizmeti nakliyat sektörünün en önemli konuları arasında yer almaktadır. Sizde uzman bir ekspertiz tarafından alacağınız sağlıklı fiyat ile bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bir telefonla evden eve nakliyat hizmeti için Türkiye'nin her yerine ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. İstanbul dışı ekspertiz hizmeti için lütfen telefonda bilgi isteyiniz diğer şehilrdeki ekspertiz elemanlarımızın durumuna göre size telefonda bilgi verilecektir.

İyi bir ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız lütfen İletişim Bilgileri bölümünden bize ulaşın. En kısa zamanda ister evinizde ister iş yerinizde profesyonel bir ekspertiz raporu çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Ekspertiz sırasında belirlenen en önemli konular

1 - Eşyaların miktarının ve büyklüğünün belirlenmesi ile sigorta bedelinin hesaplanması.
2 - Eşyaların kaç kişi tarafından taşınacağının belirlenmesi.
3 - Eşyaların taşınması içiçin kullanılacak aracın yeterliliği veya kaç araç kullanılacağı.
4 - Taşınacak olan eşyalar için ne kadar ambaşaj malzemesinin kullanılacağı.
5 - Taşınılacak olan yeni yerin konumu, asansörünün olup olmadığı, kat sayısı.

vb. bir çok değerlendirme ile en iyi ekspertiz raporu bizim tarafımızdan size sunulacaktır ve tüm verilecek hizmetler ile ilgili size en detaylı fiyat teklifi sunulacaktır. Göreceksiniz ki Marmara Ekspres diğer evden eve nakliyat firmalarına kıyasla hizmet kalitesi ve fiyatlandırma açısından bütçenize en uygun fiyatı sunacaktır.

Siz de Marmara Ekspres firmasının referansları arasında yer alın, sonraki tüm taşıma işlemlerinizde daha uygun fiyatlarımızla evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanın.

HIZLI TEKLİF AL