+90 532 662 35 66

Fabrika taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı

Deneyimli ve uzman kadromuzla Marmara Ekspres olarak fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmeti sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunduğunuz fabrikadan diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Marmara Ekspres'ın size bir telefon uzaklıkta olduğunu belirtmek isteriz.

Tüm firmalar özellikle taşınma sırasında meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isteyecektir, Marmara Ekspres olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi tüm iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gerekn husular bulunmaktadır Bunlardan en önemlisi taşıma yapılacak günü iyi belirlemek gerekir. Mesela cumartesi günü saat 16:00'e kadar mesai yapan bir fabrika hemen bu anda taşıma işlemini baştırsa ve pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanır pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlaması sağlanırsa hiç iş kaybı yaşanmayacaktır.

Fabrikalarda taşınacak olan malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve araç iyi belirlenmelidir.

Fabrika taşımacılığı Türkiye'deki bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Marmara Ekspres'ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz minimum seviyelere düşecektir.

Fabrika Taşımacığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli :

- Fabrikada bulunan tüm makinalar balonlu ambalajlarlar ile paketlenmeli ve o şekilde taşınmalıdır.
- Fabrikanın ofis bölümündeki mobilya, bilgisayar, çelik kasa zarar göermemeleri için özenle ambalajlanarak farklı bir araçla taşınmalıdır.
- Fabrika tarafından üretilen ürünler, üretimde kullanılan malzemeler farklı bir araçlar yine ambalajlı olaran taşınmalıdır.

HIZLI TEKLİF AL